Mrówcza praca, czyli podsumowanie pierwszych sześciu miesięcy mojej działalności.

Mrówcza praca, czyli podsumowanie pierwszych sześciu miesięcy mojej działalności.

Pytanie: „a co Ty teraz robisz?” przyznaję, że jest tym, które w ostatnim czasie słyszę najczęściej. Odpowiadam tak jak jest – „jak zwykle mrówczo pracuję” ?

Właśnie nadszedł czas na podsumowanie najważniejszych aktywności pierwszych miesięcy mojej działalności:

Akademia Liderek Turystyki

Projekt, z którym jestem bardzo związana. Nie tylko przez wyjątkowe Kobiety, które poznajemy w jego trakcie, ale i niezwykłą Ekipę, z którą go realizuję. Siła Kobiet jest faktem moi Drodzy! Ale nie taka, która nie potrzebuje nikogo wokół siebie. Wręcz przeciwnie – taka, która szanuje różnorodność i umie współpracować oraz doceniać Mężczyzn. Za nami warsztaty w Katowicach i Karpaczu, przed nami bardzo aktywna jesień.

XII Forum Promocji Turystycznej

Po niezwykle nagłym i zupełnie nieśmiesznym odejściu Adama Gąsiora, Marzena Markowska, redaktorka naczelna portalu branżowego Wasza Turystyka, zaprosiła mnie do współtworzenia tego wydarzenia. To wyzwanie było trudne, i z uwagi na okoliczności i osobowości, które Forum stworzyły. Jestem BARDZO dumna, że XII edycja Forum Promocji Turystycznej we Wrocławiu było naszym wspólnym sukcesem. Podsumujmy: ponad 200 osób, 33 ekspertów i ekspertek z Polski i zagranicy, zaangażowane dyskusje i debaty oraz efektywny networking. Już nie mogę się doczekać spotkania z Wami wszystkimi podczas jesiennej edycji Forum!

Travel Consulting

Moje nowe dziecko brand TheGrayLab. Ostatnio, nie dzielę się zbyt często w mediach społecznościowych tym, co robię. To praktycznie oznacza, że dużo dzieje się w moim zawodowym życiu. ? Podsumowując zatem ogólnie: począwszy od szkoleń – m.in. dotyczących produktu turystycznego – jak go budować i sprzedawać dla organizacji turystycznych, debat o zrównoważonej turystyce, budowaniu strategii komunikacyjnych, i produktów turystycznych dla samorządów, to także działania związane z promocją ważnych atrakcji turystycznych w Polsce i za granicą.

Chorwacja – moje pół serca

W tym temacie nic się nie zmieniło, poza moim miejscem pracy. Chorwacja była, jest i będzie ważną częścią mojego życia. Jej właśnie zadedykowałam kolejny ze swoich brandów – butikowe biuro podróży CroVibes z autorskimi programami do Chorwacji, a także pozostałych państw regionu. Nawiązałam współpracę z polskimi touroperatorami, jak również wróciłam niejako do korzeni – do członkostwa w Chorwackim Stowarzyszeniu Biur Podróży. Czuje, że zawsze byłam jego częścią, a praca dla Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej była bardzo wartościowym czasem służby dla kochanego przeze mnie państwa.

Ciąg dalszy nastąpi…bo kilka projektów jest w toku, czyli jak zwykle mrówcza praca. A jeśli ktoś chce sprawdzić moją skuteczność i jakość pracy, to zapraszam do współpracy i wspólnego kreowania nowych, niezwykłych projektów ?

KontaktAdres

Właścicielem marki: TheGrayLab

jest (firma) Agnieszka Puszczewicz.

ul. Nowogrodzka 50

00-695 Warszawa

Napisz do mnie 🙂  Contact in English:

  Let’s talk 

  Zapraszam na stronę CroVibes
  CroVibes_logo_poziom_RGB

  Zapraszam na stronę CroVibes

  Ochrona danych osobowych

  Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), Dz.U.UE.L.2016.119.1 (dalej: RODO), uprzejmie informujemy (czytaj dalej)